DEKORASYON

Dekorasyon artık günümüzde hayatımızın her alanında varlığını sürdüren bir olgu haline gelmiştir. Bir mekanın dizaynı ve belirli bir tarzda döşenmesi ile alakalı bir durumdur.
Modern, avangart, klasik ya da spor tarzda ev yada iş yerlerinizde dekorasyon yapabilirsiniz. Bu tarz seçimi kişinin kendi zevkine kalmış bir durumdur. Biz bu yazımızda siz okuyucular için dekorasyona dair birkaç önemli ipucunu paylaşmak istedik.
Her şeyden evvel beyaz yoğunluklu ev ve iş yeri alanlarında renklerden kaçınmamanızı tavsiye ederiz renkli obje ve dekorlarla mekanın beyaz yoğunluklu dinginliğine renk ve enerji katabilirsiniz.
Diğer bir önerimiz ise kendi tarzınızı ve ruhunuzu yansıtan köşeler oluşturmanızdır. Yani koleksiyonlarınızdan oluşan bir köşe ya da desteklediğiniz takım eşya ve armaları ile farklı bir dokunuş yapar ve tarzınızı ruhunuzu belli edersiniz.
Mümkün olduğunca oturma odası veya salonda çok fazla eşyalar kullanmamaya dikkat ediniz. Çünkü fazla olan her şey göz yorucu ve ruh sıkıcıdır.RESİM GALERİSİ