Ankara Perde

Ankara Perde

Evlerinizin iç dekorasyonuna önemli katkı sağlayan tül perdeler farklı desen ve renkler ile yaşam alanınıza konfor sağlar. Her yıl mobilya tasarımlarına uyum sağlayan perdeler evlerinizde modern bir görsellik sağlamaktadır.

Tül Perde Çeşitleri

Tül Perde, Jaluzi perde, Dikey Perde, Zebra Perde, Stor Perde, Karatma Perde, Sun Screen Stor Perde, Cam Balkon Perde, Motorlu Perde ( Uzaktan Kumandalı ) Kış Bahçesi Perde çeşitleri hizmetinizdeyiz.

Jaluzi Perde

Mekanlarınızı ahşabın sıcaklığı ile doğallaştırın. Ahşap jaluzi camlarda kullanılan en doğal malzeme olarak ön plana çıkmaktadır. Jaluzi perdeler 25mm ve 55mm bant genişliği ile sabittir. İsteğe bağlı olarak kumandalı halindede seçeneklendirebiliriz.

Dikey Perde

Yeni evlenenlerin, evini yeni baştan kuranların veya gerçektende güzel bir perde modeli ile süsleme ve tasarlama yapanlar için dikey perdeler olmazsa olmazımız olmuştur. Tek parçada tül ve fon görseli sağlamaktadır.
Zebra Perde
Zebra perdeler gerek ev gerek ofis camlarında hem tül hem kalın kumaş olarak görsellik sağlayan şık bir sistemdir. İster desenli ister baskılı ve bambu zebra çeşitlerinden yararlanabilirsiniz.

Karartma Stor Perde

Evlerde veya ofislerde çalışma odalarında ışıksız bir ortam elde etmek için karartma stor perdeler kesin çözümdür. Zincirli veya motorlu olarakda uygulanır.

Sun Screen Stor Perde

Güneş kırıcı (Sun Screen Stor) perde yoğun olarak iş yerlerinde kullanılır. İnce file şeklinde dokunmuş cam elyafı üzerine pvc kaplamadır. Kapatıldığı zaman bile gün ışığını filtre ederek enerji ve ısı tasarrufu sağlar. İş yerlerinin en fazla tercih etme sebebi bilgisayar ekranlarının içeri giren ışıktan dolayı yansıma yapmamasıdır. Uzun ömürlü ve yıkanabilir özelliğine sahiptir. Screen stor perdeler aynı zamanda motorlu olarakta üretilebilen perdelerdir. Şık ve konforlu bir ortam sağlar.

Cam Balkon Plise Perde

Katlanır cam balkon ve cam tavan gibi alanlarda uygulanır. Cam balkon plise perde çok şık bir duruşu sayesinde bulunduğu ortamı dekoratif olarak güzelleştiren %100 polyester bir üründür. İp mekanizması sayesinde yukarı ve aşağı yönlerinde rahatlıkla hareket ettirebilirsiniz.

Daha geniş bilgi için Vip Kolleksiyon Perde Tasarım firmamızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.


415   05 Nisan 2020