Vip Kolleksiyon Perde Tasarım

Vip Kolleksiyon Perde Tasarım

Vip Perde Tasarım, sektöründe 18 yıllık tecrübesi ile, perde tasarım konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Tül perde, Fon kumaş, Zebra perde, Stor perde, Çiftli perde, Çatı Kapama, Kış Bahçesi, Balkon Kapatma, Sahne Perdesi, Masa ve Sandalye organizasyonu, Otel Tekstili, Motorlu perde, Jalüzi perde, Plicell Cam Balkon perdesi çeşitleri ile Ankara´nın tüm bölgelerine hizmet götürmektedir.

Ücretsiz keşif, fiyatlandırma, servis, montaj ve satış sonrası destek sunan firma, siz değerli müşterilerinin hizmetindedir.

En Son Trend Perde Modelleri

Vip Perde Tasarım, salon perdeleri, oturma odası perdeleri, yatak odası perdeleri, çocuk ve bebek odası perdeleri,  mutfak perdeleri, çalışma odası perdeleri, ofis perdeleri, motorlu perdeler, zebra perdeler, jaluzi perdeler, tül dikey perdeler, plicell perdeler (cam balkon perdeleri), çiftli mekanizmalı tül storlar, düet perdeler, silüet perdeler, sahne perdeleri,  ip perdeler ve perdelik fon kumaş çeşitleri ile her yıla özel trendlerle hizmet vermektedir. Binlerce ürün yelpazesi ile en son trend desen perde çeşitleri, kişiye özel tasarımlar ile hizmetinizdedir.472   30 Eylül 2020